Nasz zespół

Agata

Lamowska

Z wykształcenia dziennikarka, z zawodu Zarządca Nieruchomości Komercyjnych. Założycielka Salonu Terapii Ciała Angels. Obecnie specjalistka Krioterapii.

Pasjonatka refleksologii i medycyny niekonwencjonalnej. Prywatnie, miłośniczka muzyki. Przez wiele lat taniec i step amerykański towarzyszyły jej równocześnie z życiem zawodowym.

Grażyna

Gajewska

Z wykształcenia pielęgniarka, kobieta o wielu umiejętnościach. Specjalistka drenażu limfatycznego i masaży podciśnieniowych. Pasjonatka ziół i ich niezwykłych właściwości zdrowotnych.

Prywatnie, mama dwóch dorosłych córek i wielka fanka ogrodnictwa, które stało się jej największym życiowym hobby.

Magdalena

Pabijan

Dyplomowana masażystka i absolwentka Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Gimnastyka Korekcyjna na Uniwersytecie Rzeszowskim. Reprezentuje holistyczne podejście do uzdrawiania poprzez łączenie technik głębokiej pracy z tkankami miękkimi oraz delikatnej pracy z układem nerwowym, szczególnie zwracając swą uwagę w kierunku zaburzeń psychosomatycznych. Od prawie 10 lat pracuje z pasją i rozwija się zawodowo, poszerzając swą wiedzę o starosłowiańskie techniki pracy z narządami wewnętrznymi, uzupełnione szeroką wiedzą z zakresu fizjologii człowieka, terapię manualną oraz metody pracy z traumą zatrzymaną w ciele.

Prywatnie, pasjonatka sportów motocyklowych, tańca i roślin. Kobieta wszechstronna, pełna pasji, empatii, uśmiechu i radości życia.

Damian

Dróżdż

Dietetyk sportowy, kliniczny oraz trener personalny. Dietetyka, jak i treningi to Jego pasja już od bardzo dawna. Pracuje z osobami borykającymi się z problemami zdrowotnymi łącząc w ten sposób wiedzę z zakresu obu dziedzin dietetyki, w taki sposób, aby rezultaty z zakresu zdrowia, jak i poprawy wyglądu fizycznego były szybko zauważalne. W dietetyce interesują Go diety ketogeniczne i ich zastosowanie w dietetyczne klinicznej. Swoją pracę dyplomową bronił właśnie z zakresu leczenia padaczki lekoopornej u dzieci wykorzystując dietę ketgeniczną.

Prywatnie, pasjonat sportu i aktywny zawodnik reprezentujący Stołeczną drużynę futbolu amerykańskiego Warsaw METS w formacji defensywnej.

Anna

Zielińska

Licencjonowana terapeutka Instytutu MA-URI®, od kilku lat pracuje z metodami medytacji grupowej metodą Circling®, oraz zajmuje się terapią w oparciu o bioenergoterapię Aleksandra Lowena. Od ponad 15 lat praktykuje koncepcje uzdrawiania poprzez ciało, uczące nas, jak osiągnąć dobrobyt w sposób jak najbardziej świadomy.

Prywatnie i zawodowo pasjonatka zgłębiania technik, z których wypływa rozumienie ciała a także wiedzy bioenergoterapeutycznej oraz praktyk poszerzających świadomość.