Dietetyka

Fit Dietetyk Damian Dróżdż dokłada wszelkich starań, aby wizyta w gabinecie dietetycznym była miła, ciekawa i niestresująca.

W pierwszej kolejności uzyskasz wszelkie niezbędne informacje na temat swojej wagi i budowy ciała. Dzięki specjalistycznym badaniom pomiarowym oceniona zostanie nie tylko twoja aktualna masa czy poziom tkanki tłuszczowej, ale także jędrność ciała. Dzięki uzyskanym wynikom dowiesz się m.in. czy twój organizm posiada dostateczną ilość tkanki mięśniowej, jakie jest jego zapotrzebowanie na kalorie, ile musisz naprawdę ważyć oraz ile potrzebujesz czasu, by zrzucić zbędne pokłady tłuszczu.

Wynik specjalistycznego badania masy i składu ciała obejmuje ponad 20 różnych danych, które przedstawimy ci w obrazowym i zrozumiałym ujęciu graficznym.

To badanie bardzo wiele nam wyjaśni i stworzy doskonałe podstawy do stworzenia optymalnego programu dietetycznego. Oczywiście jego szczegółowe opracowanie będzie wymagało jeszcze wielu ustaleń, dlatego nasza wizyta nieco przeciągnie się w czasie. Musimy zebrać jeszcze wiele informacji na temat twojego dotychczasowego stylu życia, spędzania czasu, twoich upodobań żywieniowych, stanu zdrowia, przebytych chorób, stosowanych leków itd.

Wszystko po to, aby nowa stworzona dieta nie była dla Ciebie katorgą, lecz prawdziwą przyjemnością. Przeprowadzenie tak dokładnych badań i analiz jest bardzo ważne dla prawidłowego opracowania programu dietetycznego. Fit Dietetyk Damian Dróżdż jest również trenerem personalnym, który chętnie przygotuje plan treningowy, aby jak najbardziej zmaksymalizować efekty współpracy.

  • Dieta zbilansowana
  • Dieta dla dzieci
  • Dieta w zdrowiu
  • Dieta redukcyjna
  • Dieta w sporcie